O nas

1 stycznia została powołana do życia Akademia Piłkarska Rozwoju Katowice.

Odpowiadać za nią będzie Sławomir Mogilan. Wiceprezes zarządu ds. sportu młodzieżowego, a jednocześnie dyrektor Akademii. Rolę kierownika technicznego pełni Krzysztof Soch, a funkcję trenera koordynatora sprawuje Kamil Pągowski.

Od 1 stycznia z Akademią zintegrowany jest system sport.bm.pl. Więcej informacji – TUTAJ. Przypominamy, że od 1 stycznia składki opłacać można jedynie za pomocą przelewu bankowego lub właśnie poprzez system sport.bm.pl. Nie ma możliwości wpłat gotówką! Zmieniły się też numery kont bankowych naszego klubu.

 nr konta PLN Akademii Piłkarskiej: 39 2490 0005 0000 4600 9866 2789

Otwarcie Akademii Piłkarskiej to kolejny krok ku rozwojowi naszego klubu. Pracują w niej trenerzy Sławomir Mogilan, Dawid Szulczek, Kamil Pągowski, Rafał Bosowski, Krzysztof Soch, Michał Pluta, Paweł Rosa, Grzegorz Witek, Grzegorz Kowalewski, Tomasz Stranc, Paweł Kwiatkowski, Marek Kolonko, Karol Płonka i Paweł Wawoczny.

W temacie opieki medycznej informujemy, że nasz klub podjął współpracę z lekarzem medycyny sportowej dr Włodzimierzem Markowskim, który od 2017 roku będzie przeprowadzał okresowe badania lekarskie. O trybie i formie badań członkowie Akademii będą informowani przez system sport.bm.pl oraz trenerów. Ponadto, do dyspozycji zawodników Akademii pozostaje lekarz klubowy dr Rafał Markowski. Przyjmować będzie bez zmian – w każdy poniedziałek od 15:30 do 16:30 w siedzibie klubu.

Nowym partnerem technicznym Rozwoju Katowice jest firma Nike. Wyłącznym dostawcą sprzętu sportowego została natomiast firma Kraksport, która będzie ubierać zarówno grupy młodzieżowe Akademii, jak i pierwszy zespół seniorów.

Klub Sportowy Rozwój z sukcesami, także na arenie międzynarodowej, reprezentuje blisko 400 zawodników! Drużyny młodzieżowe na arenie krajowej i międzynarodowej zajmują eksponowane miejsca.

Nasz klub słynie z doskonałej pracy z młodzieżą. Szkolimy dzieci i młodzież w kilkunastu grupach wiekowych. Organizujemy turnieje dla dzieci i młodzieży, rozpoczynając w ten sposób nabory do kolejnych grup szkoleniowych.

Trenerzy
Kamil
Pągowski

Sławomir
Mogilan

Rafał
Bosowski

Grzegorz
Witek

Krzysztof
Soch

Paweł
Rosa